« Uit de branche « Bedrijfsprofielen « Smart lockers voor op de hybride werkplek

Smart lockers voor op de hybride werkplek

Van de redactie

Vecos levert smart lockers, gericht op het ondersteunen van organisaties die de overstap maken naar hybride werkmodellen. Het bedrijf wil de uitdagingen aan die deze transitie met zich meebrengen en biedt praktische oplossingen om de efficiëntie en flexibiliteit oip de werkplek te verhogen. Vanuit de visie om de werkomgeving van de toekomst te transformeren door gebruik te maken van technologie die de samenwerking en productiviteit bevordert.

Vecos biedt een breed scala aan smart lockers, ontworpen voor verschillende behoeften en omgevingen. De producten zijn gebruiksvriendelijk en kunnen eenvoudig worden geïntegreerd in bestaande systemen. Met als kenmerken:

  • Zijn l Lockers kunnen eenvoudig worden gereserveerd en gebruikt, wat zorgt voor optimale benutting van de beschikbare ruimte.
  • Medewerkers kunnen er hun persoonlijke spullen veilig in opbergen.
  • Zijn lockers zijn uitgerust met geavanceerde technologie, waaronder digitale sloten en een gebruiksvriendelijke app.
  • Vecos zet in op duurzame materialen en productieprocessen, wat bijdraagt aan een groenere werkplek.

Vecos biedt uitgebreide ondersteuning bij de implementatie van smart lockers. Van advies over de beste indeling tot technische ondersteuning, steeds staat zijn team klaar om facilitair verantwoordelijken te helpen. Met hen analyseert het bedrijf eerst de behoeften in de organisatie en onder de medewerkers. Om vanuit deze analyse een plan op te zetten voor de indeling van de lockers en de integratie met bestaande systemen. Na aanschaf gaat het team van de lockerleverancier over tot installatie. Desgewenst traint het bedrijf medewerkers in het gebruik van de lockers en de bijbehorende technologie. In de after sales staat Vecos garant voor een voortdurende ondersteuning en onderhoud om een optimale werking te garanderen.

 

 

Vecos biedt uitgebreide ondersteuning bij de implementatie van smart lockers.